Project Description

Kosmetyka brwi i rzęs

umów się na ten zabieg

Tel: 511 158 232

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Czasy, kiedy przedłużanie i zagęszczanie rzęs polegało na przyklejaniu do powieki grubych, plastikowych włosków przepadły bezpowrotnie. Aktualnie triumfy święcą rzęsy stworzone z ekologicznych tworzyw, zarówno tych syntetycznych, jak i naturalnych. Kobiety zaś pokochały je za piękny efekt, oszczędność czasu i wygodę.
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs polega na doklejeniu do naturalnego włoska sztucznej rzęsy, o dobranym indywidualnie skręcie, długości i grubości. Obecnie na rynku stosuje się kilka metod zagęszczania rzęs – 1:1, 2:1, 3:1, a nawet 5:1 czy 8:1. Do jednej naturalnej, rzęsy przyklejamy kilka sztucznych, które tworzą estetyczną kępkę. Metodę zagęszczenia dobieramy do wymarzonego przez Ciebie efektu oraz możliwości fizycznych twoich naturalnych rzęs.
To ile utrzymuje się efekt jest kwestią bardzo indywidualną i zależy od kondycji oraz budowy Twoich rzęs, ale także od potliwości skóry i wydzielanego sebum. Sztuczne rzęsy wypadają wraz z prawdziwymi, a więc ich wydajność uzależniona jest od naturalnego cyklu wzrostu włosa, który średnio trwa 8 tygodni. Doklejona rzęsa może się również odkleić od czynników mechanicznych. W niektórych przypadkach konieczne jest uzupełnienie co 2,5 tygodnia. Jednak kobietom o grubych i gęstych włoskach wystarczają nawet na 5 tygodni. Pierwsza aplikacja trwa najdłużej około 2 godzin, a uzupełnienie około 1 godz ,ale podkreślamy jeszcze raz, że czas zabiegu jest uzależniony od wielu indywidualnych czynników.
Zagęszczone rzęsy pięknie otwierają oko, są naturalne i lekkie. Aby przedłużyć efekt należy unikać wodoodpornych i tłustych kosmetyków, a także zupełnie zrezygnować z ich tuszowania.

Regulacja

10 zł

Henna brwi i rzęs z regulacją

30 zł

Henna brwi z regulacją

20 zł

Założenie rzęs metodą objętościową

150 – 200 zł

Uzupełnienie rzęs metodą objętościową

120 – 160 zł